appi


Vajuta siia, et alustada!
 
PealehtAvalehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisseappi Abi10
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(58) oli siin foorumil Püh Okt 26, 2014 11:41 am
» Chat jutud 4
appi EmptyTeis Jan 12, 2021 3:28 pm by Nathan Malfoy

» kes tahavad tulge
appi EmptyEsm Juul 13, 2020 10:23 pm by Kevin Kay

» Sõnakett
appi EmptyEsm Juul 13, 2020 5:28 pm by Nathan Malfoy

» Järgmise kasutaja lemmikmaja.
appi EmptyKolm Juul 08, 2020 6:48 pm by Nathan Malfoy

» Chat jutud 4
appi EmptyLaup Aug 18, 2018 3:19 pm by Nathan Malfoy

» Siganurme minemas
appi EmptyLaup Okt 07, 2017 7:17 pm by George Bates

» Mille järgi eelmist kasutajat tunned?
appi EmptyLaup Sept 16, 2017 10:48 pm by Nathan Malfoy

» Salakiri
appi EmptyLaup Sept 02, 2017 2:07 pm by Alex Berger

» Luuramas
appi EmptyKolm Aug 30, 2017 9:21 pm by Violet Mendez

» Teema 1
appi EmptyKolm Aug 30, 2017 6:22 pm by Nathan Malfoy

» Harjutamine teeb harjutajaks
appi EmptyTeis Aug 29, 2017 11:42 pm by Alex Berger

» Library is always the answer
appi EmptyTeis Aug 29, 2017 11:38 pm by Alex Berger

» appi
appi EmptyTeis Aug 29, 2017 4:59 pm by Violet Mendez

» Alex Berger
appi EmptyTeis Aug 29, 2017 3:43 pm by Aidan Marvin

» Abistamine
appi EmptyEsm Aug 28, 2017 7:34 pm by Hazel Hayes


Share
 

 appi

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: appi   appi EmptyTeis Juun 13, 2017 2:05 pm

Violet jalutas rahulikult mööda koolimaja ringi, teades et tal on veel piisavalt aega, et puhketuppa jõuda. Õues oli nii ilus ilm, päikeseloojangut aknast vaadata oli veelgi ilusam. Mõne aja pärast esimesel korrusel jalutades märkas Violet, et ta on ainukene kes veel ringi käib. Ta polnud juba mõnda aega mitte kedagi teist näinud. Halb tunne kripeldamas hakkas ta puhketoa poole jooksma, kuid ka selle läheduses polnud kedagi. Sissepääsu juures puristas Violet hingeldadaes parooli, kuid avavus ei avanenud. "Vale parool!" Violet kahvatus. Ta ei olnud uut parooli enne puhketoas kuulnud. Natukene närviliselt jooksis ta koridori, et kella vaadata. Öörahu oli juba kümme minutit peal olnud. "Kurat!" sosistas Violet. Hiline päikeseloojang oli ta ajataju kaotanud ja nüüd polnud ilmselt kedagi enam, kellega koos ta oleks saanud puhketuppa minna. Violet vantsis tagasi esimesele korrusele, lootusega, et äkki keegi on seal veel.

OT: Derek
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyTeis Juun 13, 2017 2:33 pm

Viimasel ajal ei olnud Derek just suurim öörahu austaja. Tal oli veel paarkümmend minutit enne selle algust kõht tühjaks läinud, mistõttu oli noormees seadnud sammud kööki, kus laskis majahaldjatel end oma uusimate hõrgutistega kostitada. Nood olid nii õhinas oma uute retseptide tutvustamisest, et ei märganud isegi poissi manitseda, et öörahu on algamas. Kui nende ajataju viimaks taastus, utsitati poiss kohe köögist välja ning kästi tal kiiresti puhketuppa minna ja mitte mujale hulkuma jääda. Noormees tänas olendeid söögi eest ning jalutas mõõdukal sammul piki koridori, sihtkohaks vangikoopad. Tal ei olnud kuskile kiiret - loss oli tema meelest just nii hilisel õhtutunnil kõige müstilisem, kui igal pool lasusid tumedad varjud ning koridorides enam kedagi ei liigelnud. Möödudes Hufflepuffi puhketoast, avastas kutt enda üllatuseks, et ta polegi ainus reegliterikkuja. Ta oli seda neiut varem tähele pannud küll, mis polnud tolle omapärase juuksevärvi tõttu üllatav, kuid ei mäletanud klassikaaslase nime. "Hufflepufflane ja astub reeglitest üle?" irvitas Logan seisma jäädes. Slythina tuli talle muidugi kergemini alustada vestlust mingi kergelt kiusliku kommentaariga, kui küsides neiult, kas tal on kõik korras. See küsimus kerkis tegelikult Dereku mõtteisse, sest puhketuba oli ju sealsamas, miks tšikk siis koridoris passis, ilme üsna murelik?
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 7:39 pm

Violet ei pannud võõrast koridoris alguses tähelegi, mispärast ta võpatas kui häält kuulis. Ilmselt oli see mingi slyth ahistamise ohvrit otsimas. Violet pööras pea ära ja lootis, et kui ta poisile ei vasta, läheb ta varsti minema. Samas Violet lootis, et keegi juba tuleks ja ta puhketuppa laseks. Nii koridoris passida oli isegi natukene kõle ja aina rohkem kartis tüdruk, et varjudest veel võõraid välja tuleb. "Mine ära siit," ütles ta pelglikult poisile, sest oli piisavalt närvis, et nii talle vastata. "Ma ei taha mingit tüli." Violet kiirustas akna juurde, et paremini koridoris ringi näha. Ta ei tahtnud seda omale tunnistada, aga pimedas koridoris oli tal juba vägagi hirmus olla.
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 7:50 pm

"Kes ütles, et ma tüli toon?" mühatas Derek. Äkki ei olnud slythid ainsad, kes teiste majade õpilastesse stereotüüpselt suhtuma kippusid, kui neid endeidki kogu aeg halvaga seostati. Olgu, nad olid selleks piisavalt põhjust andnud. Noormehe enda esimesed sõnadki polnud just kuigi abivalmilt kõlanud, ta sai sellest aru küll. "Ja kui närvis sa oled praegu, et minuga niimoodi rääkida julged?" lisas ta irvitades, hallide silmade pilk klassiõde takseerimas. Tavaliselt polnud selline käitumine huffidele omane, eriti kui nad üksinda olid. Kuigi sellest, et neiu närvis oli, sai aru juba enne, kui ta suu avas. "Miks sa puhketuppa ei lähe? Öörahu käib," uuris kutt siis tõsisemal toonil, käsi püksitaskutesse libistades ning võttes seisaku, mis andis mõista, et ilma vastust saamata ta ei lahku.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 8:06 pm

"Mida siis veel?" küsis Violet natuke julgemalt, ja isegi pahaselt. Tal oli niigi halb tunne, et oli puhketoast välja jäänud, ja nüüd mingi slyth tuli ka veel tema tuju rikkuma. Violet neelatas, kui Derek tema närvilisusele viitas. Ilmselt oli ta näost kohutavalt punane ka. "Mis see sinu asi on, mis siin teen?" küsis Violet tõrksalt. Kuigi ta oleks parema meelega poisilt abi küsinud, oli tema sisemine ego nüüd puhvis ja vea tunnstamine slythile oli küll viimane asi mida ta valmis tegema oli. "Miks sa ise oma puhketoas ei ole? Sa ei tohiks üldse meie puhketoa juures luusida," ütles Violet ähvardava tooniga. Nii slythile vastu rääkides hakkas tüdrukul hirm tekkima, sest ta ei osanud arvatagi, kuidas poiss sellele reageerib. Et asja mitte hullemaks teha läks ta koridoris natuke kaugemale, et ta ei peaks slythile nii lähedal enam olema. Kui poiss üritab teda rünnata jõuab ta vähemalt joosta.
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 8:23 pm

"Kas sa tõesti arvad, et ühelgi slythil pole kunagi midagi targemat teha, kui tüli norida?" turtsatas Derek. "Kas sa ei arva, et see on sinust veidi stereotüüpne?" Seda iseloomujoont ei omistatud huffidele just tihti, nii et noormees jäi huviga tüdruku reaktsiooni ootama. "Kas su kukununnud majakaaslased lukustasid su puhketoast välja?" kaardusid Logani huuled taaskord õelaks muigeks. Talle ei meeldinud, et tšikk keerutas ja talle vastamisest hoidus. "Tohoh, mõni on päris julgeks ära läinud," tõi klassiõe toon poisi silmadesse lõbustatud helgi. Neiu võis ju ähvardavat tooni kasutada, kuid oli ilmselge, et tüdruk ei tundnud end nii enesekindlalt, kui teeselda üritas. "Ma võin teha, mida ma tahan. Väike soovitus edaspidiseks - paljud slythid ei suhtu sellesse eriti hästi, kui neile käske jagatakse." Logan nõjatus vastu jahedat seina ning jälgis lõbustatult, kuidas neiu tasapisi mööda koridori eemaldus. "Ma nägin enne majahoidjat sealpool patrullimas," valetas ta muigvelsui. Loomulikult polnud tal plaanis teist taga ajama hakata, aga tal oli hetkel päris lõbus ja ta ei tahtnud tšikki veel käest lasta.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 8:36 pm

"Mina ei tea, mida te slythid teete oma ajaga," ütles Violet vaiksemalt, sest oli maha rahunenud. "Te slythid olete kõik ühesugused." Violet tahtis veelgi kaugemale minna, kuid poisi hoiatus mõjus. Mis siis kui oligi seal majahoidja? Violet oleks häbi kätte ära surnud kui ta oleks pidanud slythi kuuldes majahoidjale selgitama kuidas ta puhketoa parooli ei olnud saanud ja terveks ööks välja jääda oli kavatsenud. "Sorri, ma ei tahtnud sind kurjustada, mul on lihtsalt raske slythide lähedal olla... või üldse võõraste..." Ta ei julgenud enam kaugemale minna, kuid ei hakanud võõrale ka lähedamale minema.
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 8:47 pm

"Võib-olla sa oled ainult ühesuguste slythidega suhelnud," pakkus Derek õlgu kehitades, kuna ei saanud sugugi tütarlapse väitega nõustuda. Rutakalt kiputi arvama, et nad on kõik ühesugused riiukuked, aga piisaval süvenemisel sai ruttu selgeks, et nad on tegelikult üsna erinevad ja seda mitmetel põhjustel.  Noormehe suunurk tuksatas ülespoole, kui klassiõde tema sõnu kuuldes seisma jäi. Neiu ülestunnistus tuli talle kerge üllatusena, mistõttu Logani kulm vaevumärgatavalt kortsu vajus. "Miks?" tahtis ta nüüd teada, tüdrukule aeglaselt lähemale kõndides. Mida kaugemal nad teineteisest seisid, seda valjemat tooni tuli kasutada ning seda suurem oli võimalus, et keegi kuuleb neid, majahoidja näiteks.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 9:02 pm

"Ma ei tahagi slythidega suhelda," ütles ta tavalise häälega. Violet ei saanud üldse aru, miks slythid nii pealetükkivad alati olid. Kas nad ei saanud siis aru, et kõigil ei ole nii lihtne suhelda? Kui Violet poleks juba vahepeal närvis olnud, oleks ta ilmselt piinlikusse ja hirmu kokku kukkunud. "Lihtsalt on," ei hakanud ta pikalt seletama, sest ei osanudki enda tundeid inimeste vastu seletada. "Ma lihtsalt tahan nüüd üksi olla, ma olen väsinud." Ta oli lootuse kaotanud, et puhketuppa saab. "Tahad tõtt teada? Miks ma siin seisan?"
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyKolm Juun 14, 2017 9:20 pm

"Slythe on ka sõbralikumaid, kes suhtlevad meeleldi teiste majade õpilastega. See, et me kõiki teisi maju põlgame, on veidi iganenud arusaam. Ja ega need, kes ülbemat sorti on, ka üdini pahatahtlikud ei ole," mõtiskles Derek valjult. Ta eesmärk polnud oma maja ilustada, sest seal tõesti õppis omajagu ebameeldivaid, ülbeid inimesi, aga üldistada polnud ikkagi vaja. "Hästi," ei hakanud noormees pikemalt pärima. "Kui sa väsinud oled, siis miks sa magamistuppa ei lähe? Mis juhtus?" tõstatas Logan ennist vastuseta jäänud küsimuse taas. Ta noogutas klassiõe küsimuse peale. Kas ta polnud mitte enne juba mõista andnud, et seda teada tahab?
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 7:29 pm

OT: Teeme edasi?
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 9:27 pm

OT: Teeme, jätka.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 9:31 pm

Violet kuulas kannatlikult mida poiss ütles, aga ta ei suutnud seda uskuda. Vähesed slythid olid normaalsed tundunud ja kõik teadsid seda kurja stereotüüpi mis nende pihta käis. "Võibolla on sul õigus. Äkki ma lihtsalt olen valede inimestega kokku põrganud," nõustus ta vastutahtmist. Nüüd meenus talle ka miks ta päriselt seal ekselnud oli. "Oh, seda et..." alustas ta, kuid punastas kui mõistis kui piinlik see lugu oli. "Ma... ma unustasin puhketoa parooli ja mõtlesin, et äkki keegi tuleb ja laseb mind sisse, aga öörahu on vist juba liiga kaua peal olnud..."
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 9:51 pm

Derek surus alla soovi muiata, kui neiu põsed poole lause pealt punaseks värvusid. See ei tundunud viisakas, kui teine täbaras olukorras oli. Noormehe suunurk tuksatas hetkeks siiski lõbustatult ülespoole, kui kooliõde oma olukorda selgitas, kuid ta ka tõsines sama kiiresti. Vaid õrnad naerukurrud poisi silmade ümber jäid alles. "Noh, selles pole midagi uskumatut, et kellelgi parool meelest läheb," arvas Jones. Ta oleks võinud teise üle irvitada, aga milleks, kui too tundis end juhtunu pärast ilmselgelt niigi kehvasti? "Ma pigem imestan, et ma varem ühestki sellisest intsidendist kuulnud pole. On sul mõte, mida edasi teha? Sa ei saa ju terveks ööks siia koridori passima jääda." Kuti pilk uudistas hämarat koridori. Isegi tema meelest oli seal praegusel kellaajal veidi kõhe. Poisi jaoks küll oli selles mingi oma võlu, aga ta kahtles, et Violet seda jagab.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 10:01 pm

Violet tundis maailma suurimat häbi kui Derek tema jutu peale imelikult naeratama hakkas. Alati pidi midagi piinlikku temaga juhtuma. "Ma ei tea..." vastas ta tagasihoidlikult poisile, kes üllatuslikult isegi natukene muretsev tundus. "Ma ei julge õpetajaid ka otsima minna enam, nagunii kõik magavad... või mis siis kui nad punkte ka veel maha võtavad? Seda ma ei taha," kurvastas Violet. Ta ei olnud kunagi ühtegi punkti majalt kaotanud ja ei tahtnud seda ka tulevikus teha. "Äkki keegi ikka tuleb," sõnas tüdruk lootusrikkalt ja heitis ka pilgu pimedasse koridori, mis temas hirmu tekitas. "Kas sa lähed nüüd magama?"
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 10:18 pm

"Õpetajad arvatavasti tõesti magavad, ainult majahoidja on ilmselt veel liikvel," vajus Derek mõttesse. "Ja kummitused," lisas ta pärast sekundilist vaikust muigvelsui, silmad kooliõde takseerimas. "Ma ei usu, et õpilasi enam kooli peal on. Öörahu on juba paarkümmend minutit kestnud," lausus noormees peaaegu leebelt, kuna pidi hirmunud tüdruku lootust veidi realistlikuma oletusega kahandama. "Ma ei saa sind ju üksinda siia koridori jätta," vangutas Jones pead. Violeti arvamust slythidest arvesse võttes poleks ta sellise teguviisi üle ilmselt imestanud, aga Derek polnud päris nii külma südamega. "See ettepanek ilmselt ei vaimusta sind, aga sa võid koos minuga Slytherini puhketuppa tulla?" pakkus kutt välja ainsa lahenduse, mis talle pähe tuli. "Äkki kohtame teel sinna kedagi ja kui ei kohta, siis saad vähemalt mõne diivani peal ennast välja puhata."
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 10:24 pm

"Kummitused?!" Violet ei suutnud oma hirmu kummituste ees hästi varjata. Millegi pärast hirmutas tüdrukut nende olevuste vaikne ilmumine, Dereki jutt ei pakkunud talle lohutust ja aina rohkem hakkas Violet kartma oma teo tagajärgi. "Mida!" hüüatas ta üllatunult unustades hirmu kui slyth tegi pakkumise tal nende puhketuppa minna. "Slytherini puhketuppa? Ma? Ei!" vastas ta kõvasti uskumata poisi sõnu. Kui keegi oleks teada saanud, et ta on Slytherini puhketuppa läinud... koolist välja viskamine? "Aitäh selle pakkumise eest, aga... ma kardan, et minus pole sellise teo jaoks julgust. Ma ei tohi ju mingi muu maja puhketuppa minna," seletas ta kiiresti, et poissi mitte solvata.
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 10:36 pm

"Jah, neile meeldib öösiti lossi peal seigelda," muheles Derek, keda ilmselgelt tütarlapse reaktsioon lõbustas, pahaendeliselt. "Tasa-tasa!" üritas ta pakkumisest oodatult vähe vaimustunud neiut vaigistada, kui too tegi üsna valjuhäälselt selgeks, mida ta sellest ettepanekust arvas. "Kui sa karjud, siis kummitused tulevad vaatama, kes siin lärmi teeb." Ja majahoidja, mõtles kutt endamisi. Oleks see vast meeldiv, kui tänutäheks kellegi aitamise ja ükski kord tore koolivend olemise eest kaotaks ta nende majalt punkte. "Kui keegi peale satub, siis seletame neile olukorra lahti. Mõned mu majakaaslased ei pruugi sellesse hästi suhtuda, aga õpetajad peavad ju ometi mõistma," tegi ta oma arvamuse teatavaks. "Kui sa eelistad öö siin veeta, siis anna andeks, aga seda pead sa siis üksinda tegema. Ma tahaksin sind aidata, aga oma sooja voodit ma kõleda koridori ja kõva kivipõranda vastu ei vaheta."
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 10:45 pm

Dereki jutt ei meeldinud Violetile üldsegi mitte. Pigem ajas see teda rohkem hirmule. Slytherini puhketuppa ta siiski minna ei julgenud, aga kui midagi muud üle ei jäänud, oli isegi tema sellega nõus. Koridoris terve öö istuda ei olnud ka talutav. "Olgu, olgu..." andis ta alla, sest pidi poisi arvamusega nõustuma. "Aga keegi ei saa ju teada, ega ju?" küsis ta slythilt justkui kindlustuseks. "Ma ei ole kunagi varem seal käinud... vaevalt ma oskaksin isegi välja minna," sõnas ta vaiksemalt. "Kas lubad, et aitad mu pärast tagasi üles?"
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 11:11 pm

"Loodame, et kedagi enam puhketoas ei ole. Ja kui keegi öösel sealt midagi otsima ei tule ja me su hommikul piisavalt vara sealt välja toimetame, siis on täitsa võimalik, et see intsident jääb ainult meie kahe teada," avaldas Derek lootust. Noormees viipas kooliõe endaga kaasa ning hakkas tempokal sammul mööda koridori edasi astuma, hoides meeled valvsad, juhuks kui kasvõi majahoidja peaks läheduses ringi kondama. "Luban-luban," kinnitas poiss ning aeglustas sammu, kui nad ettevaatlikult ümber nurga pöörasid. "Nii et sulle ei meeldi loss pimedas?" uuris ta muigvelsui, hääl vaevukuuldav sosin. Selles pikas koridorilõigus majahoidja laternat ei paistnud, nii et hetkeks sai end kergemalt tunda.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyEsm Aug 28, 2017 11:31 pm

Violet noogutas ja järgis poissi, kes ilmselt paremini teed oma puhketuppa tundis. Dereki kiired sammud panid tüdruku muretsema, sest keegi oleks neid võinud kuulda. Õnneks ei tundunud keegi enam väljas olevat ja kui poiss aeglustas, kõndis Violet segaduses kogemata talle otsa. "Ei, ei meeldi väga..." vastas tüdruk vaikselt peale Dereku küsimust. "See on hirmus... eriti kummitused. Ja kunagi ei tea mis kuskilt pimedast nurgas välja kargab," meenutas Violet lugusid ämblikest ja ussidest. "Kas sina ei karda üldse siin nii olla?" See meenutas tüdrukule, et oli oma võlukepi kuskile maha unustanud. "Ee... on sul su võlukepp ikka kaasas?"
Tagasi üles Go down
Derek Jones

Derek Jones

Postituste arv : 200
Liitus : 03/03/2017

Tegelane
Vanus: 17

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyTeis Aug 29, 2017 12:38 pm

Dereku käsi liikus automaatselt ümber tütarlapse õla, kui too noormehele otsa kõndis, et takistada neiul komistamist. Veendunud, et kooliõde ikka ilusti püsti jääb, libises see tagasi rüütaskusse. "Siin on kõhe, aga selles on mingi omamoodi võlu," kehitas poiss õlgu. Kui nad ühest aknaruudust mööda kõndisid ning kuuvalgus hetkeks kummagi noore nägu valgustas, kõnelesid tema momendiks poisiliku helgi omandavad silmad enda eest. "Pimedas on loss täiesti omaette koht. Mulle meeldiks siin veel pikalt ringi seigelda, aga ma olen sellega juba kunagi nooremana vahele jäänud ja kes teab, mitut säärast rikkumist ma endale veel lubada saaksin." Kooliõe küsimust kuuldes, liikus Jonesi käsi kohe pükste tagataskut kontrollima. "Jah, taskus. Kus sinu oma siis on?" kissitas ta Violeti suunas silmi, et hämaruses neiu nägu eristada.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi EmptyTeis Aug 29, 2017 4:59 pm

"Võlu?" Violet oli segaduses. "Kõheduses on võlu?" küsis ta arusaamatult. See oleks seletanud miks slythid siis kõhedat Voldemorti olid armastanud. Ta ei uskunud sõnagi mida poiss rääkis. Violet teadis, et on võimatu sellises pimedas koolis kõndimist nautida. Kummitused ometigi! Kui Violet sai teada, et slythil oli võlukepp ikka kaasas hingas ta kergendatult. "Väga hea," sosistas ta. Kui Derek tema võlukepi kohta küsis pidi ta kohmetuma. "Mu oma... kuskil ikka on," üritas ta alguses naljaga vastata, aga see ei tulnud tal välja. "Puhketuppa jäi vist. Või raamatukokku. Ma ei mäleta. Aga vahet pole, sul on ju enda oma kaasas."
Tagasi üles Go down
Sponsored content




appi Empty
PostitaminePealkiri: Re: appi   appi Empty

Tagasi üles Go down
 
appi
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: SIGATÜÜGAS :: Koolimaja :: Esimene korrus-
Hüppa: