Luuramas


Vajuta siia, et alustada!
 
PealehtAvalehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisseLuuramas Abi10
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(58) oli siin foorumil Püh Okt 26, 2014 11:41 am
» Chat jutud 4
Luuramas EmptyTeis Jan 12, 2021 3:28 pm by Nathan Malfoy

» kes tahavad tulge
Luuramas EmptyEsm Juul 13, 2020 10:23 pm by Kevin Kay

» Sõnakett
Luuramas EmptyEsm Juul 13, 2020 5:28 pm by Nathan Malfoy

» Järgmise kasutaja lemmikmaja.
Luuramas EmptyKolm Juul 08, 2020 6:48 pm by Nathan Malfoy

» Chat jutud 4
Luuramas EmptyLaup Aug 18, 2018 3:19 pm by Nathan Malfoy

» Siganurme minemas
Luuramas EmptyLaup Okt 07, 2017 7:17 pm by George Bates

» Mille järgi eelmist kasutajat tunned?
Luuramas EmptyLaup Sept 16, 2017 10:48 pm by Nathan Malfoy

» Salakiri
Luuramas EmptyLaup Sept 02, 2017 2:07 pm by Alex Berger

» Luuramas
Luuramas EmptyKolm Aug 30, 2017 9:21 pm by Violet Mendez

» Teema 1
Luuramas EmptyKolm Aug 30, 2017 6:22 pm by Nathan Malfoy

» Harjutamine teeb harjutajaks
Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 11:42 pm by Alex Berger

» Library is always the answer
Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 11:38 pm by Alex Berger

» appi
Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 4:59 pm by Violet Mendez

» Alex Berger
Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 3:43 pm by Aidan Marvin

» Abistamine
Luuramas EmptyEsm Aug 28, 2017 7:34 pm by Hazel Hayes


Share
 

 Luuramas

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Luuramas   Luuramas EmptyEsm Aug 28, 2017 9:27 pm

Violet ei sattunud tihti vangikoobastesse, kuid seekord oli tal selleks põhjus seal olla. Nimelt oli tüdruk oma tähtsa vihiku nõiajookide klassi unustanud, kuid kuna klassiuks oli kinni ei saanud ta sellele järgi minna. Selle asemel et hiljem uuesti tagasi tulla, otsustas Violet hoopis õpetajat ootama jääda ja niikaua vangikoobastes jalutada. Mõned korrad lendas temast mööda Verine Parun, kes Violeti iga kord ehmatas, aga tüdruk pigem kannatas selle lühikese aja seal alla, kui et oleks seda mitu korda pidanud kannatama tagasi tulles. Kuna Violet ei olnud väga tuttav vangikoobastega, sattus ta korraga koridori kus ta ilmselgelt olla ei oleks tohtinud ja ta kahtlustas, et oli jõudnud Slytherini puhketoa ette.

OT: Anthony
Tagasi üles Go down
Anthony Z. Galen

Anthony Z. Galen

Postituste arv : 437
Liitus : 07/07/2014

Tegelane
Vanus: 17

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyEsm Aug 28, 2017 9:47 pm

Sünge pilk silmis marssis Anthony mööda trepikoda Slytherini puhketoa poole eesmärgiga sealt võtta oma võlukepp ning suunduda edasi kuskile rohkem eraldatud paika loitse harjutama. Raamatukogust napsatud keelatud raamat hõlmade vahel püüdis ta koridorides liigeldes nähtamatuks jääda, et see ohutult magamistuppa toimetada ning seal voodipesu vahele hilisemaks lugemiseks peita. Kuigi keelatuid raamatuid oli ohtlik raamatukogust välja viia, riskiga kiiresti vahele jääda, ei suutnud noormees väärtuslikke loitse maha jätta.

Vangikoobastes ei paistnud keegi teda ohustavat, kuid Anthony jäi ettevaatlikuks ega paljastanud salajast raamatut rüü all. Puhketoa koridoris aga sattus tema silme alla tüdruk, kes ei oleks kohe mitte pidanud seal parajasti viibima. Anthony mäletas teda varasemasest kohtumisest, mil Hufflepuffi tüdruk oli teda koledal kombel reetnud. Violet oli vast tema nimi... Noormees ajas selja rohkem sirgu ning marssis otsustavalt tüdruku poole, et ta loodetavasti koridorist välja ajada enne puhketuppa sisenemist.

"Violet, kas pole?" küsis ta peale lühikest tüdruku piidlemist. "Kas sa mitte ei tohiks siin olla?"
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyEsm Aug 28, 2017 10:07 pm

Violet võpatas järsu hääle peale, kuid tema õnneks või kahjuks oli see kõigest Anthony, mitte Verine Parun jälle. "Ja-jah... Violet," kokutas ta ootamatul kokkusaamise kui poiss peale imelikku vaatamist teda kõnetas. Nüüd sai ta selgelt aru, et oli kuskile valesse kohta sattunud, sest kui slythid seal ringi luurasid, siis ilmselgelt Violetil mingit asja sinna polnud. "Ma ei tea... kas ei tohiks...?" küsis ta kõhklevalt poisi käest, kelle põues midagi pungitas. "Ma ei ole kaua," selgitas ta enda arust lühidalt, kuid mõistis, et tal on raske poisile arusaadavaks teha miks ta nende puhketoa ees passib. "Mis ise siis?"
Tagasi üles Go down
Anthony Z. Galen

Anthony Z. Galen

Postituste arv : 437
Liitus : 07/07/2014

Tegelane
Vanus: 17

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 3:21 pm

Ilmselgelt oli hufflepuff rohkem segaduses kui Anthony ise, mille mõistes noormees rahulolevalt, kuid vaevumärgatavalt, muigas. Nagu kartlikud ei sobinud Slytherini, ei sobinud neil ka üksinda vangikoobastes ringi nuhkida. See polnud esimene kord kui ta Violeti sealt luusimast tabas ning kuigi vaevalt tütarlapsel oli midagi pahaendelist käsil, oli targem siiski ettevaatlik olla. Neiu kohmetumine aga usaldas talle, et Zephi ta seal kohata oodanud ei olnud.

Anthony märkas Violeti pilku tema rüül, peale mida noormees käed rinnale risti pani, et seal peituvat paremini varjata. Ehk kui ta oleks raamatut käes hoidnud poleks see niivõrd palju huvi äratanud, kuid nüüd oli hilja selle asukohta muuta. "Ma ei ole kaua," selgitas tüdruk, kuid Anthony ei saanud täpselt aru mida ta sellega veel mõtles. Kaua kus? Kaua mida? "Mis ise siis?"

Zeph seisis mõned momendid ilma liigutamata, kuid pidas paremaks hufflepuffile vastata. "Mina soovin oma maja puhketuppa siseneda," vastas ta kindlameelselt, et Violetile tema soovitavast lahkumisest märku anda. "Soovid sinagi sinna minna?" küsis ta veidi pilkava tooniga, kuid ilmselt teadis juba isegi sellele küsimusele vastust. Vaevalt Violet tegelikult sinna mingi kindla eesmärgiga oli sattunud, kuid veider oli see sellegipoolest, sest tavaliselt hoidis Verine Parun soovimatud külalised puhketoa sissepääsu eest eemale.
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 4:54 pm

Violeti jaoks oli see kahtlane, et slyth iga hinna eest oma rüüd nii peitis. Midagi tähtsat pidi seal olema aga tüdruk ei osanud arvata mis. "Muidugi ei taha ma sinna minna," kiirustas ta. "Ma lihtsalt ootan kuni saan nõiajookide klassi. Ma unustasin oma vihiku sinna," selgitas ta seekord kindlamalt. Anthony tundus tüdrukule imelikult mõtlik. "Mis sa seal riiete all peidad?" küsis ta otse välja, proovides poisi pilkavat häält imiteerida. Kuna poiss oli koguaeg nii mõru olnud, siis Violet uskus, et võibolla on isegi lõbus teda natuke kiusata ja hoopis ta soovidele vastupidist teha. "Kas see on midagi keelatut?"
Tagasi üles Go down
Anthony Z. Galen

Anthony Z. Galen

Postituste arv : 437
Liitus : 07/07/2014

Tegelane
Vanus: 17

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyTeis Aug 29, 2017 9:11 pm

Kuigi hufflepuffi kohmetus talle nalja tegi, ei pidanud Anthony vajalikuks seda kommenteerida. Ilmselt rääkis ta tõtt ja tõesti eksis taas vangikoobastes ära. "Ma lihtsalt ootan kuni saan nõiajookide klassi. Ma unustasin oma vihiku sinna," selgitas tüdruk kindlama häälega ning Anthony noogutas talle. Ehk oligi ta lihtsalt ülereageerinud.

Kui Violet tegi märkuse Anthony rüü kohta pani noormees käed tihedamalt rinnale lukku ning kissitas silmi, et tüdrukule mõista anda kui kohatu see kommentaar olnud oli. „Mis seal siis olema peaks?“ küsis ta salvavalt, sest ei olnud oodanud, et Violet seda märkab. „Ma ei kannaks mitte kunagi midagi keelatut koolis kaasas. Kui sa nii väga pead teadma, siis see on lihtsalt mu võlukepi karp,“ vastas Zeph jäigalt. Hufflepufflase kohta käitus Violet uskumatult ülbelt, mis Anthonyl südame üle maksa ajas. "Pigem oleks ma huvitatud sellest, miks sa arvad, et nii uhkust täis võid olla, aga ehk mõni teine kord. Kõtt nüüd."
Tagasi üles Go down
Violet Mendez

Violet Mendez

Postituste arv : 218
Liitus : 26/10/2014

Tegelane
Vanus: 16

Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas EmptyKolm Aug 30, 2017 9:21 pm

Violet ei uskunud, et Anthony rüü all võlukepi karpi peitis. See oli palju suurem kui üks karp ja miks oleks pidanud ta üldse seda karpi kaasas kandma? Anthony lugu ei pidanud vett aga Violet ei julgenud seda öelda. "Okei, ma ei arvanudki ju, et seal midagi muud on," ütles tüdruk, et poissi maha rahustada. Millegi pärast Anthony vihastas selle peale ja Violet ei saanud aru miks. "Ma ei ole uhkust täis!" purskas Violet kui slyth teda lihtsalt süüdistama hakkas. Ta ei olnud midagi teinudki. "Mis sul viga on?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Luuramas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luuramas   Luuramas Empty

Tagasi üles Go down
 
Luuramas
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: SIGATÜÜGAS :: Koolimaja :: Vangikoopad-
Hüppa: